درد دل

سلام

امروز به علتی داشتم می رفتم تربت جیدریه . به رشتخوار که رسیدم چیزی نظرم رو به خودش جلب کرد و منو به فکر فرو برد . حال میگم چی ...

شخصا برای من اینجوری جا افتاده که هر وقت از رشتخوار میخوام رد بشم منتظر یه چیز جدیدم ، یک ایده ، یک المان یا .... . مثلا خیلی وقت پیشا در خروجی رشتخوار به تربت حیدریه  این چراغای رنگی چشمک زن که روی تیرهای برق نصب شده بود برام جالب بود ( آخه هنوز توی خواف ندیده بودم ) ، بعدش شد گل زعفرانی که در میدان خروجی نصب کردند که به نوبه خودش قشنگ بود . بعد اون گلدون های توپی شکلی که پر گل های کوچیک بود و اونم توی همون فلکه خروجی نصب شده بود ، و امروز هم فرفرک های فلزی که آدم رو به یاد دوران بچگی می انداخت و با برخورد باد می چرخیدند و واقعا حس قشنگی داشت .

از این حرف ها می خوام اینو نتیجه بگیرم که قطعا یک آدم خوش فکر وایده که به دنبال طرح های جدید هست با مسئولین رشتخوار همکاری می کنه و در کنارشون هست . کار ندارم که کیفیت این کارها چطوریه ؟ که اینم ربط پیدا می کنه به نیروی متخصص برای اجرای این طرح ها و بودجه اختصاص گرفته شده برای ساخت و نگهداری اونها و علل مختلف دیگر . اما... اما...

اما خیلی متاسفم و ناراحت از اینکه ما در خواف خیلی بیشتر از اونجا نیروی متخصص و با فکر وایده داریم ،خیلی بیشتر هم درآمد داریم ، اما هنوز در هیچ کدوم از میدان های شهر یا ورودی و خروجی ها یک المان مرتبط با شهرمون نداریم که در یک نگاه بتونه خواف رو معرفی کنه !!! یا حداقل به مردم بفهمونه که مسئولین مربوطه یک تکونی به خودشون دادن . خیلی از طرح ها مطرح می شه و گاهی به مرحله ی اجرا هم در میاد ولی با عوض شدم یک مسئول به دست فراموشی سپرده می شه .

امیدوارم که مخصوصا شهرداری که حالا یک شهردار جوان و با انرژی داره ، از نیروهای متخصص استفاده بکنه و در جهت زیبا سازی شهر گام های موثر برداره .

/ 2 نظر / 31 بازدید
بافخاف

درود برشما حرفای جالبی زدید کلا موقعی که دانشگاهم بودیم بچه های خواف غیر خوابیدن کار دیگه ای نمیکردند باید فکری کرد

همشهری

خوب شده بقیه شهرها زیاد دقت نکردین و گرنه باید به حال این شهرستان گریه کرد من هر وقت شهرستان بر میگردم دپرسم هیچی نداره