مصاحبه با درمحمد نصیری ، فعال اقتصادی و سرمایه گذار مجتمع نگین کویر

در نشریه آوای رود مصاحبه ای با جناب درمحمد نصیری ، فعال اقتصادی شهرستان صورت گرفته است که خلاصه ای از آن را در اینجا آورده و دوستان می توانند برای مطالعه کامل مصاحبه صفحه 4 این نشریه را مطالعه فرمایند .

وی درباره مجتمع نگین کویر که در نشتیفان در حال ساخت است گفت : این مجتمع قرار است تبدیل به مجتمع اداری - تجاری گردد تا بخشی از نیاز مراجعان در حال تردد شامل رستوران ، قهوه خانه سنتی ، نمایشگاه ماشین آلات سنگین ، شرکت حمل و نقل ، بانک و ... را پاسخگو باشد .

وی در جواب خبرنگار نشریه مبنی بر توجیه پذیر بودن چنین طرحی در شهر کوچک نشتیفان  به جاذبه های توریستی شهرستان و بخصوص آسبادهای نشتیفان که همه ساله پذیرای بازدیدکننده های زیادی از تمام کشور است اشاره کرد و همچنین اشاره ای به واقع شدن نشتیفان در شاهراه اصلی گمرک دوغارون و ترانزیت سنگ آهن به بنادرجنوبی و ذوب آهن اصفهان داشت .

پروژه ی نگین کویر دارای 5 طبقه می باشد که طبقه 1- موتورخانه، انباری و ... را شامل می شود .

طبقه همکف شامل نمایشگاه ، رستوران ، بانک و واحدهای تجاری است .

طبقه دوم و سوم دارای واحدهای اداری و اقامتی است .

مجموع زیربنای این پروژه تقریبا 3478 مترمربع است که برآورد اولیه ی هزینه کل پروژه 4 میلیارد تومان پیش بینی شده است .

 

منبع : نشریه آوای رود ، ش 65

/ 4 نظر / 40 بازدید
ترنم اندیشه

خداوندا ، نمیدانم چه تقدیری مرا فرموده ای اما برای دوستان من عطا فرما : هزار و سیصد امید هزار و سیصد و نود بهروزی هزار و سیصد و نود و سه لبخند زیبا پیشاپیش سال نو بر شما و خانواده محترمتان مبارک باد

یونس

سلام اگه با تبادل لینک موافقی پیام بذار

ساحل

همدلی و همزبانی حسن بزرگی ست تو برای همدل و همزبان خود لازم نیست همه چیز را بگویی تا او اندکی از تورا بفهمد بلکه کافی ست اندکی بر زبان بیاوری تا همه تو را دریابد (محمود دولت آبادی)