در جواب ..... برادر....

" سلام عزیزم امیدوارم صحبت های شما در راستای خوافی بودن باشد نه مساله ای دیگر و البته از سر دلسوزی و نه از سر پان نشتیفانیسم که قرار باشه با این مطالب تون که در همه فضا ها طبیعی است حتی در همون چوب های سر هم روستای شهر شده شما و به اصطلاح آسباد که مال همه منطقه است ولی به دلایلی میراث به نام شما زده این مطالب طبیعیست حتی در همان تخت جمشید از این که بگذریم خیلی از افرادی که در کوشک هستند مال سلامی نیستند عبوری هستند و قسمت اعظم تخریب ها را میشه به اونها نسبت داد. البت بنده مثل جتابعالی دچار خودشیفتگی نیستم مشکلاتی هم به لحاظ فرهنگی وجد داره اما من فکر میکنم شما قصذ تخریب چهره مردم یک شهر رو دارین و البته تااین حد بدبین نیست شاید مذهبی فکر میکنی؟////////////// به هر حال این رو از وبلاگت جم کن صحیح نیست اشتباه کودکانه را به جای فرهنگ مردم جا بذنی تو و همفکرانت خیلی وقته تو وب همچین هدفی رو دنبال میکنی."

 

این نظری هست که یکی از دوستان که خودشو برادر نامیده در قسمت نظرات "http://asbad29.persianblog.ir/post/755 "  بیان کرده است . در جواب برادم باید عرض کنم که :

اولا مطمئن باشید که حرف بنده از سر دلسوزی بوده و اون روز اونقدر به من فشار اومد که از سر ناراحتی نتونستم بازدیدم رو تا آخر ادامه بدم و واقعا همین الانم می گم از وضعیت نابسامان کوشک ناراضی و ناراحتم .

بعدشم بنده اصالتا خوافی هستم و نه نشتیفانی و اون تکه چوب هایی که شما فرمودید ، نشان از عدم آگاهی شما در باره آثار باستانی داره ، چرا که این تکه چوب ها در انتظار ثبت جهانی هستند ، چیزی که هنوز ممکنه اهمیتش در تخیله من و شما جا نگیره .

در ضمن من فرهنگ مردم خاصی رو زیر سوال نبردم و گله من از مسئولینی هست که موقع حرف زدن از میراث های خواف باد در گلو می اندازند ولی در عمل .... . البته اینم بگم اگه مردم محترم سلامی خودشون رو ملزم به حفظ این میراث بکنند ، هیچ وقت من بازدید کننده به خودم جرات نوشتن یادگاری بر روی دیوار های این بنا یا تخریب آن را  نخواهم داد .

همچنین منظورتون رو از خود شیفتگی متوجه نشدم و اگه تعریفی از این اصطلاح ارائه بدین ممنون میشم .

در ضمن با شناختی که من از دوستان فعال در وب  دارم ، مطمئنم که دغدغه تمام دوستان پیشرفت و تعالی شهرخواف هست ، نه نشتیفان ، نه خواف و نه سلامی به تنهایی . حالا یکی از دوستان بیشتر در بحث سیاست وارد میشه ، یکی در بحث محیط زیست ، یکی حقوقی و ... ، اما هدف همه همونیه که در بالا ذکر کردم .

بازم از شما و تمام دوستان بازدید کننده ممنونم .

/ 1 نظر / 29 بازدید
مجید

حرف شما کاملا صحیح و منطقی بود....